Ще одну медаль чемпіонату Європи з параплавання здобув спортсмен з Полтавщини

21 травня 2021 0
Тетяна Наказненко
Євгеній Богодайко з Полтавщини став срібним призером чемпіонату Європи з параплавання.

Параатлет з Полтавської області Євгеній Богодайко виборов срібну медаль чемпіонату Європи з параплавання. Про це повідомили на офіційному сайті Національного комітету спорту інвалідів України.

Спортсмен став другим у дисципліні 50 м батерфляєм. Це вже друга нагорода Євгена Богодайка на цих змаганнях.

Раніше представники Полтавської області у національній збірній Олексій Вірченко, Євгеній Богодайко та Денис Остапченко ставали призерами чемпіонату.

Станом на 21 травня за неофіційним медальним заліком збірна України перебуває на першому місці з 67 медалями.

Нагадаємо, чемпіонат Європи з плавання у португальській Мадейрі триває з 16 до 22 травня. У змаганнях беруть участь спортсмени з 47 країн Європи та світу.  Цей чемпіонат дозволить добрати паралімпійські ліцензії.